پروژه مالی رشته حسابداری و اقتصاد

پروژه مالی رشته حسابداری و اقتصاد در فرمت فایل word تهیه شده و در 58 صفحه برای ویرایش و پرینت آماده شده است این پروژه قابل استفاده برای دانشجویان حسابداری و اقتصاد می باشد و به بررسی صنعت سیمان و بازار کار و تمام جنبه های اقتصادی به صورت فرضیه ای میپردازد.در ادامه به چکیده هایی از عناوین و متن های تحقیق اصلی میپردازیم. برای تهیه از باکس انتهای صفحه اقدام نمایید.

چکیده و عناوینی پروژه مالی رشته حسابداری و اقتصاد:

محل اجراي پروژه ازنظرجغرافيايي داراي اهميت خاص است وموارد زيربراي ايجاد يك شركت سيمان سازي مي بايست رعايت گردد:

الف) دسترسي به راه اصلي: براي اين فعاليت نيازبه راه اصلي است چه ازلحاظ دسترسي به امكانات وچه ازلحاظ فروش.

ب) نزديكي به منابع : اين طرح بايد درجايي اجراشود كه مواداوليه توليدبه آن نزديك باشد زيرادرجايي كه منابع دورباشد مثل جنوب كشور, قيمت تمام شده بالامي رودوتهيه مواد اوليه نيز بسيارمشكل است

ج) دسترسي به آب , برق , تلفن: براي اين طرح نيازبه دسترسي به آب كافي براي ماشين آلات نياز فردي دسترسي به برق چون همه دستگاهها با برق سه فازكارمي كنند.

د) نزديكي به بازار مصرف : بايد در محلي احداث شود كه نياز به آن محصول زياد باشد و بهترين مكان براي اين شركت كلان  شهر ها مي باشند زيرال بازار مصرف در آنجا مي باشد و مزيت آن اين است كه مصرف كننده با توليد كننده مي تواند ارتباط مستقيمي ايجاد نمايد.

ه) دسترسي به نيروي كارارزان: بايد در مكاني باشد كه نيروي مجرب در آن زياد باشد و تقاضا كار در آن هم به متناوب چنين امري زياد می باشد و اين امر موجب پرداخت حق الزحمه كمتري مي گردد و نتيجه اين امر قيمت تمام شده كمتر و فروش بالاتر مي گردد.

و) اندازه زمين: اندازه زمين براي اجراي طرح نبايدكمتر از 600 مترمربع باشدوهرچه مساحت پروژه مالی زيادتر باشدبراي انباركردن وداشتن فضاي باز بهتر است.

پروژه مالی
پروژه مالی

بازار وبازاريابی:

بازارمصرف كننده :بازار مصرف به دليل اينكه كشور گام در توسعه نهاده است مصرف اين محصول بالا رفته در ساختمان و روش هاي توزيع كالا :امروزه براي رسيدن كالاازتوليدكننده به مصرف كننده واسطه وجود دارد و واسطه ها سود كلا ني ازاين با بت مي برند اما با برنامه هايي كه آينده ( زماني كه محصول در كشور مورد قبول قرار گرفت) سعي مي شود كه محصول مستقيما به مصرف كننده برسد و واسطه حذف شود.

بررسی های اقتصادی:

موقعيت كلي اقتصادي طرح با توجه به نياز كشور به اين محصول وبه دليل افزايش روز افزون جمعيت و …سرمايه گذاري در اين طرح مقرون به صرفه مي باشد.محدوده جغرافيايي طرح :همانطور كه اشاره شد نياز آن در مصارف صنعتي و غير صنعتي مانند ساختمانها اين طرح مي تواند براي تامين خود استان و شهرستان هاي اطراف و استان هاي ديگر موثر باشد و در بررسی عرضه اين محصول در چند سال اخير رشد زيادي داشته و با توجه به اينكه اين محصول نوو جديد بوده و جواب مثبتي در پي داشته است اين رشد مي تواند ادامه داشته باشد در سالهاي اخير.

پيش بيني عرضه در آينده پروژه مالی :

چون اين محصول از صنعتي نو پا برخوردار است جاي رشد و بهتر شدن ومتنوع تر شدن محصولات را دارد و مي تواند  پروژه فروش خوبي در آينده باشد.

بررسي تقاضا در پروژه مالی:به دليل در محصصولات از نظر نوع استفاده در و با صنعتي شدن كشور براي اين محصول افزايش تقاضا را پيش بيني مي كنيم. بررسي قيمت محصولات نقش مهمي در فروش محصولات ايفا مي كند و مهمترين عواملي كه درقيمت نقش دارند عبارت است از نيروي انساني , تكنولوژي, كيفيت, مواد اوليه , تقاضا و……. قيمت محصول توليد شده توسط دستگاههاي قديمی خيلي بالاتر ازمحصول توليد شده  توسط دستگاههاي جديد مي باشد.در ضمن با توجه به تورمي كه در كشور وجود دارد وهر ساله بالا ميرود وباگران شدن هر يك از عوامل توليد قيمت تمام شده محصول نيز بالا مي رود .

دیگر عناوین پروژه مالی رشته حسابداری و اقتصاد:

  • کلیات و شناخت طرح
  • تجزیه و تحلیل نقطه سر به سر
  • بررسی نسبت های سرمایه و نقدینگی
  • ميزان سرمايه گذاري ثابت طرح
  • سوابق تجربي و عملی
  • مجوزهاي قانوني
  • هدف پروژه و نيروي انساني بخش هاي مختلف پروژه
  • بررسی های مالی به صورت جز به جز و نموداری
  • معرفي توليدات كارگاه و پيش بيني ظرفيت توليدی
  • نتیجه گیری و پیشنهاد پروژه
مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش پروژه مالی رشته حسابداری و اقتصاد:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 58
قالب: فایل word
توضیحات: فهرست دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *