پروژه مالی رشته حسابداری و اقتصاد

پروژه مالی رشته حسابداری و اقتصاد در فرمت فایل word تهیه شده و در ۵۸ صفحه برای ویرایش و پرینت آماده شده است این پروژه قابل استفاده برای دانشجویان حسابداری و اقتصاد می باشد و به بررسی صنعت سیمان و بازار کار و تمام جنبه های اقتصادی به صورت فرضیه ای میپردازد.در ادامه به چکیده هایی از عناوین و متن های تحقیق اصلی میپردازیم. برای تهیه از باکس انتهای صفحه اقدام نمایید.

چکیده و عناوینی پروژه مالی رشته حسابداری و اقتصاد:

محل اجرای پروژه ازنظرجغرافیایی دارای اهمیت خاص است وموارد زیربرای ایجاد یک شرکت سیمان سازی می بایست رعایت گردد:

الف) دسترسی به راه اصلی: برای این فعالیت نیازبه راه اصلی است چه ازلحاظ دسترسی به امکانات وچه ازلحاظ فروش.

ب) نزدیکی به منابع : این طرح باید درجایی اجراشود که مواداولیه تولیدبه آن نزدیک باشد زیرادرجایی که منابع دورباشد مثل جنوب کشور, قیمت تمام شده بالامی رودوتهیه مواد اولیه نیز بسیارمشکل است

ج) دسترسی به آب , برق , تلفن: برای این طرح نیازبه دسترسی به آب کافی برای ماشین آلات نیاز فردی دسترسی به برق چون همه دستگاهها با برق سه فازکارمی کنند.

د) نزدیکی به بازار مصرف : باید در محلی احداث شود که نیاز به آن محصول زیاد باشد و بهترین مکان برای این شرکت کلان  شهر ها می باشند زیرال بازار مصرف در آنجا می باشد و مزیت آن این است که مصرف کننده با تولید کننده می تواند ارتباط مستقیمی ایجاد نماید.

ه) دسترسی به نیروی کارارزان: باید در مکانی باشد که نیروی مجرب در آن زیاد باشد و تقاضا کار در آن هم به متناوب چنین امری زیاد می باشد و این امر موجب پرداخت حق الزحمه کمتری می گردد و نتیجه این امر قیمت تمام شده کمتر و فروش بالاتر می گردد.

و) اندازه زمین: اندازه زمین برای اجرای طرح نبایدکمتر از ۶۰۰ مترمربع باشدوهرچه مساحت پروژه مالی زیادتر باشدبرای انبارکردن وداشتن فضای باز بهتر است.

پروژه مالی
پروژه مالی

بازار وبازاریابی:

بازارمصرف کننده :بازار مصرف به دلیل اینکه کشور گام در توسعه نهاده است مصرف این محصول بالا رفته در ساختمان و روش های توزیع کالا :امروزه برای رسیدن کالاازتولیدکننده به مصرف کننده واسطه وجود دارد و واسطه ها سود کلا نی ازاین با بت می برند اما با برنامه هایی که آینده ( زمانی که محصول در کشور مورد قبول قرار گرفت) سعی می شود که محصول مستقیما به مصرف کننده برسد و واسطه حذف شود.

بررسی های اقتصادی:

موقعیت کلی اقتصادی طرح با توجه به نیاز کشور به این محصول وبه دلیل افزایش روز افزون جمعیت و …سرمایه گذاری در این طرح مقرون به صرفه می باشد.محدوده جغرافیایی طرح :همانطور که اشاره شد نیاز آن در مصارف صنعتی و غیر صنعتی مانند ساختمانها این طرح می تواند برای تامین خود استان و شهرستان های اطراف و استان های دیگر موثر باشد و در بررسی عرضه این محصول در چند سال اخیر رشد زیادی داشته و با توجه به اینکه این محصول نوو جدید بوده و جواب مثبتی در پی داشته است این رشد می تواند ادامه داشته باشد در سالهای اخیر.

پیش بینی عرضه در آینده پروژه مالی :

چون این محصول از صنعتی نو پا برخوردار است جای رشد و بهتر شدن ومتنوع تر شدن محصولات را دارد و می تواند  پروژه فروش خوبی در آینده باشد.

بررسی تقاضا در پروژه مالی:به دلیل در محصصولات از نظر نوع استفاده در و با صنعتی شدن کشور برای این محصول افزایش تقاضا را پیش بینی می کنیم. بررسی قیمت محصولات نقش مهمی در فروش محصولات ایفا می کند و مهمترین عواملی که درقیمت نقش دارند عبارت است از نیروی انسانی , تکنولوژی, کیفیت, مواد اولیه , تقاضا و……. قیمت محصول تولید شده توسط دستگاههای قدیمی خیلی بالاتر ازمحصول تولید شده  توسط دستگاههای جدید می باشد.در ضمن با توجه به تورمی که در کشور وجود دارد وهر ساله بالا میرود وباگران شدن هر یک از عوامل تولید قیمت تمام شده محصول نیز بالا می رود .

دیگر عناوین پروژه مالی رشته حسابداری و اقتصاد:

  • کلیات و شناخت طرح
  • تجزیه و تحلیل نقطه سر به سر
  • بررسی نسبت های سرمایه و نقدینگی
  • میزان سرمایه گذاری ثابت طرح
  • سوابق تجربی و عملی
  • مجوزهای قانونی
  • هدف پروژه و نیروی انسانی بخش های مختلف پروژه
  • بررسی های مالی به صورت جز به جز و نموداری
  • معرفی تولیدات کارگاه و پیش بینی ظرفیت تولیدی
  • نتیجه گیری و پیشنهاد پروژه
مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش پروژه مالی رشته حسابداری و اقتصاد:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 58
قالب: فایل word
توضیحات: فهرست دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *