پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر

پروژه و تحقیق تاسیس آموزشگاه کامپیوتر در قالب فایل ورد ۱۴ صفحه ای آماده برای ویرایش و پرینت میباشد .این تحقیق  تاسیس آموزشگاه کامپیوتر را  از تمام جوانب مورد تحقیق و بررسی داده است .در ادامه به چکیده هایی از متون مقاله میپردازیم تا در صورت نیاز از باکس انتهای صفحه دانلود نمایید.

خلاصه هایی از پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر:

در زمینه ی خلاقیت در زمینه ی آموزشگاه کامپیوتر نیز می توان از یک ایده ی جدید مانند استفاده از آموزشهای متفاوت مانندآموزش  سیستم عامل لینوکس استفاده کرد. با این کار کسانی که علاقه مند به یاد گیری و یا استفاده از سیستم عامل لینوکس هستند و یا حتی ازلحاظ امنیتی با سیستم عامل ویندوز مشکل دارند به سمت استفاده از این آموزشگاه کامپیوتر متمایل می شوند. که البته این کار نیاز با توجه به اینکه لینوکس هنوز در کشورمان رواج پیدا نکرده احتیاج به متخصص آشنا به کار با سیستم عامل لینوکس و شبکه بندی آن است.

طرحهای توسعه و ابتکارات و خلاقیتها:

کسی که دارای ابتکار بعمل وخلاقیت های جدید ونو آوری در مقایسه با دیگران  می باشد ، و برای رسیدن به هدفهای اقتصادی تلاش می کند ؛ با درهم آمیختن ویژگی های شخصی واندیشه های خود و ابزار مالی و منابع موجود در محیط ، با استفاده از تجهیزات ، تسهیلات وامکاناتی که در اختیار دارد باعث ایجاد طرح های بزرگی  همراه با نوآوری و ابتکارمی شود.در نتیجه مسؤلیت هایی که برعهده می گیرد را با خلاقیت ونوآوری وحس وظیفه شناسی  به خوبی به انجام می رساند.به عنوان مثال: یک کار آفرین دارای روحیه خلاقیت و ابتکار بعمل  می باشد، که ویژگی های عمومی یک کارآفرین عبارت است از:۱- خود باوری ۲- ریسک پذیری ۳- هدایت و رهبری ۴- خوش بینی ۵ – منفعت شناسی ۶- ایستادگی ۷- سخت کوشی ۸- مردم داری ۹- انتقاد پذیری ۱۰- نوآوری و ابتکار۱۱- انعطاف پذیری ودوراندیشی۱۲-اشتیاق برای انجام کارهای بزرگ ۱۳- اراده ۱۴- تغییرپذیری

کامپیوتر
کامپیوتر

هدف تبلیغات:

در تاسیس آموزشگاه کامپیوتر تبلیغات یک عامل روانی بازار می باشد به گونه ای که یک تبلیغات درست و هماهنگ شده می تواند تاثیر بسیار زیادی در فروش و جلب توجه مشتری داشته باشد . تبلیغات در واقع می تواند از سویی مثبت و از سویی دیگر می تواند بی اثر واقع شود ، به طور مثال تبلیغات محصولی که دارای عیب و نقص است فایده ای برای موسسه ندارد زیرا به دلیل بی کیفیتی آن مردم به تبلیغات آن نیز توجهی نمی کنند اما ارئه ی یک محصول خوب و با کیفیت با تبلیغات وسیع و جذاب باعث می شود در ذهنیت مشتری نقطه ی مثبتی ایجاد شود.

بررسی از نظر جغرافیایی:

اگر یک آموزشگاه کامپیوتر در خیابان اصلی باشد باعث می شود تا نسبت به آموزشگاه کامپیوتر های دیگر، بیشتر مورد استقبال قرار گیرد.خوب دلیل آن هم مشخص است : چون بیشتر در معرض دید علاقه مندان عصر ارتباطات قرار می گیرد پس از آن بیشتر استقبال می شود. خوشبختانه آموزشگاه کامپیوتر شغلی است که در هر شرایط آب و هوایی شهری مورد نیاز است و یکی از مسائلی که باعث رونق آن می شود، داشتن تمرکز استانی و شهری می باشد.

عناوینی دیگر از پروژه کامپیوتر:

  • بررسی از نظر فرهنگی و مجوزها و مسائل قانونی
  • پیام تبلیغات
  • پیش بینی ها و برآورد ها
  • زقابت در بازار وبرآورد سرمایه مالی و نحوه تامین آن
  • ۳- تجهیزات و تاسیسات
  • جدول هزینه های راه اندازی اولیه آموزشگاه کامپیوتر
  • جدول برآورد تقریبی میزان کسب درآمد روزانه آموزشگاه کامپیوتر در فصول سال
مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش پروژه تاسیس آموزشگاه کامپیوتر:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 14
قالب: فایل word
توضیحات: فهرست دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *