پایان نامه کارآموزی کارآفرینی مدیریت

پایان نامه کارآموزی کارآفرینی در ۵ فصل و حدود ۱۸۴ صفحه فایل ورد تنظیم شده است این پژوهش جامع و قابل ویرایش و پرینت برای تمامی دانشجویان الخصوص دانشجویان رشته مدیریت در بحث کارافرینی قابل استفاده خواهد بود.

یکی از وظایف مدیران در هر جامعه ای معرفی دستاوردها و تواندمندیها به همراه موانع و مسائل و مشکلاتی است که جامعه با آن روبروست . بدون شک ما در دوران سازندگی کشور مشکلات بی شماری در بستر مسائل اجتماعی , در حوزه های اقتصادی , فرهنگی و سیاسی داریم که با توجه به تحولات جهانی پرداختن به آنها بجز در یک منظومه مجسم و هماهنگ به عنوان ( مدیریت اقدام) امکان پذیر نخواهد بود.

entrepreneurship
entrepreneurship

اگر تا دیروز قدرت سیاسی , نظامی , اقتصادی به عنوان منابع اصلی قدرت به حساب می آمدند , امروزه قدرت توسعه افکار , نظام سازی و توسعه تکنولوژی , منابع جدید قدرت را شکل می دهند و شاید هراس عمومی نظام غرب بی دلیل نباشد . چه اینکه روان و افکار مردم این کشورها و سایر نقاط جهان در معرض پیامدهای نوین قرار گرفته است که آنها را به فطرت زیبای الهی و حقیقت جوی انسان آشنا ساخته و زمینه را برای دگرگون شدن و تحول انگیزه و فکر فراهم ساخته است و این دو کانونهائی رو به گسترش هستند . در حالی که تمدن مادی در مسیر توسعه خویش هر آورد سودمندی ندارد بلکه در راستای محو این فطرت جوشان تمامی امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود را به کار گرفته است . حتی اصل کرامت اسنان که یکی از اصول موضوعه و پذیرفته شده جامعه ملل و زیر بنای تشکیل سازمان ملل متحد را می سازد مورد افکار قرار گرفته و موضوعاتی چون مسائل قومی و نژادی و قدرتمندی تکنولوژی یک جامعه زیر بنای سیطره او بر دیگران اعم از جوامع مختلف را فراهم می سازد . مثالهای بارزی در اروپا و افریقا و خارومیانه نشان از این مطلب دارد .

اصل حاکمیت ملتها که از دیگر اصول پذیرفته شده تمدن مادی است ارموزه در گسترش وسیعی مخدوش گشته و حقوق اولیه مردم در نقاطی چون گرانادا , فلسطین , الجزایر , بوسنی و هرزگوبین و حتی در رزوهای اخیر در روسیه پایمال می شود .

در شرایط کنونی جهانی که نظامهای اقتصادی جهان به میزان گسترده ای در تنظیم امور اقتصادی کشورهای مختلف اثر گذار هستند , اداره مستقل وابسته با این شرایط در یک کشور جهان سومی اگر نگوئیم محال , حداقل بسیار دشوار است .

ما در جهانی زندگی می کنیم که سیاستهای مالی پولی , مبادله و تجارت , توسعه و انتقال تکنولوژی انرژی و منابع معدنی بوسیله کشورهای صاحب سرمایه و قدرت اتخاذ می شود لذا طراحی یک نظام اقتصادی که رد تصمیمات مدیران آن ناشی از اداره دیگران می باشد با سختی بسیار همراه است . به رغم جوان بودن مدیران ما و نداشتن تجربه های کافی زمینه های جدیدی برای خلاقیت و نوآوری پیدا شده است . کارآفرینی و نوآوری در صنایع ما هر چند به میزان وسیعی نیست امام نشان از عزم راسخ بودن و مهیا بودن مدیران وکارشناسان ما در ساخت و ترمیم اقتصاد نوین در جمهوری اسلامی دارد .

به هر جهت بهترین جنس با مناسب ترین قیمت و کیفیت رمز گذاری در بازار پر مخاطره و پر رقابت امروز است . پس اگر می خواهید خوب بفروشید و درمد کافی و لازن عایدتان گردد باید اینگونه بسیازید گونه ای که مورد نیاز و مورد علاقه و تقاضای هر چه بیشتر مشتری بوده و مطابق با ضوابط مندرج در مقررات نظامهای کنترل کیفیت از قبیل ISO 9000  و ..و می باشد دوران انتظار مشتری برای دریافت کالا بدون داشتن حق انتخاب سپری شده است و اکنون فروشندگان هستند که برای یافتن بازارهای جدید جهانی و افزایش فروش به تلاش همه جانبه دست می زنند .

در این پهنه  پر تب و تاب بسیاری از کارشناسان ( افزایش کیفیت ) را کلیدی می دانند که گشاینده دوره های جدید بر روی فروش کالا و خدمات است .

پیشرفت تکنولوژی , دسترسی به حجم بالای تولید در زمان کوتاه را امکان پذیر ساخته است اما تولید زیاد به معنی موفقیت نیست چرا که امروزه موفقیت هر واحد در گروه شناخت مشتریان و تبدیل نیاز و خواسته های آنها در قالب محصول یا خدمات است که این خود مستلزم توجه برخورد اصولی با مقوله کیفیت است . از این رو در شرایط فعلی شرکتها و بنگاههای تولیدی و خدماتی برای حفظ قدرت تولید یا افزایش آن ناگریز به بالا بردن کیفیت فراورده با خدمات خود هستند .

خوشبختانه درکشور ما پس از جنگ تحمیلی و بویژه در شرایط نوین اقتصادی ارتقاء کیفیت مورد توجه بسیاری از مدیران و کارشناسان قرار گرفته است .

برای اینکه کیفیت تولیدات داخلی در مقایسه با تولیدات خارجی به حدی مناسب و قابل قبول برسد باید دانست که علل پیشرفت آنها چیست و چه مواردی را آنها مورد توجه قرار می دهند که ما از آنها غافل هستیم . به طور کلی قانون جهانی کیفیت از مواردی خاص تشکیل شده و آنها را در سریهای مختلف طبقه بندی نموده و توضیح داده شده . از این نوع سریها سری ISO 9000 از بهترین نوع خود بوده و مشخصات یک تولید خوب و کیفیت بالا و راههای دستیابی به آن و چگونگی جلوگیری از ضایعات و هزینه های اضافه و دستیابی به ثروت و سود حداکثر در آن بیان شده است . در کشور ما یاران تعداد معدودی از کارخانجات و شرکتها و تعداد آنها از شماره انگشتان دست تجاوز نمی کند توانسته اند گواهینامه مخصوص ISO 9000 را که بیانگر تولید با کیفیت بالاست بدست آورند و بدین ترتیب مجوز صدور کالا به ملل و کشورهای خارجی را اخذ نمایند.

پایان نامه کارآموزی کارآفرینی:

کارآفرینی
کارآفرینی

در تحقیق حاضر کوشش شده خوانندگان گرامی در جریان مندرجات کنترل کیفیت در سری های ISO 9000 قرار گیرند تا با شناخت از این موارد اولا بتوانند کیفیت را بشناسند و ثانیا راههای تولید با کیفیت را بیایند .

لذا در این تحقیق ابتدا در مقدمه سعی شده ذهن خوانندگان گرامی به جهتی سوق داده شود که بتوانند به درک مفاهیم مربوطه به موضوعه نایل آیند .

سپس مسائله اصلی که مورد تحقیق است به صورت مدون بیان شده و پس از آن اهدافی که مورد نظر نگارنده در رابطه با موضوع می باشد , جهت آگاهی خوانندگان به صورت شماره بندی شده آمده است .

در بیان فرضیه ها کوشش شده روابط بین متغییرهای مستقل و غیر مستقل بیان شود و در تعاریف و اصطلاحات مفاهیم و کلماتی که ممکن است از نظر ما و دیگران معانی گوناگونی داشته باشد , به صورت واضح و به همراه نگارش انگلیسی آن اصطلاح گردآوری شده تا ذهن خواننده گرامی معنای خاص مورد نظر را دریافت نماید.

تاکنون آنچه گفته شده در رابطه با فصل اول و بخشهای مختلف مربوطه است و در فصل دوم در رابطه با پیشینه مطالعاتی و آنچه که لازمست در مورد روشهای توسعه کیفیت و کنترل کیفیت و به طور کلی کیفیت مناسب گفته شود جمع آوری و ارائه شده است این فصل بخش اصلی و مهم این تحقیق از نظر دانستنیهای لازم پیرامون خصیصه کیفیت می باشد .

در فصل سوم روش اجرای تحقیق که به صورت کتابخانه ای می باشد بیان شده و کتابهایی که در این رابطه منتشر شده تعدادی را تحت عنوان جامعه آماری نام برده ایم و از میان آن کتب نمونه هایی را برای تحقیق و بررسی انتخاب نموده و بررسی نموده ایم و ابزار اندازه گیری نیز در رابطه با موضوع تحقیق بیان شده است .

در فصل چهارم برای تجزیه و تحلیل داده ها ابتدا داده ها توصیف شده و سپس تحلیل لازم بعمل می آید . در فصل پنجم جمع بندی کلی و یک نتیجه گیری مناسب به عمل آمده و جواب فرضیه ها به صورتی مستند بیان خواهد شد . محدودیتها , پیشنهادات , منابع و مواخذ و احیانا ضمائم , بخشهای دیگر این فصل را تشکیل می دهند .

امید است این پایان نامه زمینه ای فراهم آورد تا سازندگان داخلی و شرکتهای تولیدی در جهت توسعه کیفیت اقدام نموده وموجب پیشرفت اقتصاد کشور عزیزمان ایران گردند.

در ویدیو زیر بخشی از پایان نامه اصلی را نمایش میدهیم:

مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش پایان نامه کارآموزی کارآفرینی مدیریت:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
500,000RIAL – اضافه‌کردن به سبدخرید
تعداد صفحه: 184
قالب: فایل ورد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *