مقاله مقاومت از پیش تعبیه شده صفحه خازن ولتاژ بالا

مقاله و تحقیق مقاومت از پیش تعبیه شده در جهت یابی صفحه خازن ولتاژ بالا در ۱۷ صفحه قابل ویرایش و پرینت میباشد که در قالب فایل ورد است و این مقاله نگاهی اجمالی به اختیارات جهت یابی خازن و نتایج شبیه سازی کامپیوتری برای عملکرد«نمونه ای» که نشانگر جریانات ترانس مورد نظر در جهت یابی تک صفحه ای و جهت یابی سری (پشت به پشت) می باشد ومیزان تأثیر راکتورهای مختلف و ترکیب مقاومت های از پیش تعبیه میکند.نتایج شبیه سازی در یک جدول خلاصه شده و خواننده می تواند با نگاهی اجمالی، نتایج استفاده از مقاومت های از پیش تعبیه شده را در عملکرد جهت یابی خازن را درک کند.در ادامه به خلاصه ای از متون تحقیق میپردازیم تا در صورت نیاز از انتهای باکس تهیه نمایید.

خلاصه ای از متون مقاله مقاومت از پیش تعبیه شده در جهت یابی صفحه خازن ولتاژ بالا:

ترانس های جهت یابی خازن به طور مؤثر از طریق مدار کوتاه ایجادشده به واسطه خازن تخلیه شده طی زمان انرژی بخشی به وجود می آید. این مدار کوتاه جریانات درونی زیادی را به وجود می آورد و ولتاژ بعدی را در منبع پائین می آورد.  جریانات درونی بالا نیز روی لوازم جهت یابی، فیوزها و واحدهای خازن فشار وارد می کند.زمانی که بیش از صفحه خازنی روی یک اتوبوس عمومی موجود باشد، صفحه خازن شارِ شده یک منبع مقاومت ظاهری بسیار ضعیف جهت دومین صفحه خازن جهت یابی منتهی به جریانات ترانس بالا در هر دو صفحه میشود.در صفحه های زمینی، بیشتر در ولتاژهای بالاتر، این جریانات ترانس بالا میتواند پتانسیل های بالایی را در سیم های متصل به زمین ایجاد کرده و ممکن است موجب آسیب دیدن همه چیزهایی شود که به چنین صفحه ای گره خورده اند.هدف مهندسین این است که این جریانات انتقالی را کنترل، محدود هدایت کنند، تا اینکه تأثیرات عکس آنها روی سیستم منبع، خازن ها، ابزار جهت یابی آنها و لوازم مرتبط، محدود به مرتبط قابل پذیرش می شود.

هم چنین از آن جاییکه هر پیشامد جهت یابی دارای پتانسیلی جهت هر جریان بالا می باشد، ترانس های محدود شده باعث افزایش طول عمر لوازم میشوند. امیدواریم که یک مصالحه عملی بین مقادیر رقابتی به دست آید.زمانی که ترانس های جهت یابی محدود به صفحه های زمینی می شوند، صفحه های زمینی برای این ترانس ها که روی شبکه های زمینی طراحی شوند، کابل های زمینی کنترل و مسیر آنها نیاز به کاهش دارند و ترانس پشتیبان ولتاژ بالا می تواند ساده شود.

مقاومت خازن ولتاژ بالا
مقاومت خازن ولتاژ بالا

شبیه سازی کامپیوتری:

برای درک بهتر ترانس های جهت یابی خازن، شبیه سازی های کامپیوتری جدید، ابزارهای بسیار عالی می باشند.مهندسین نیرو از جریان بارگیری و نرم افزار مدل سازی مدار کوتاه استفاده طولانی کرده اند. ناحیه پیچیده تر مسائل کنترل، عامل استفاده از نرم افزار ثبات سیستم شده است. با این وجود، مهندسین الکترونیک امتیاز برنامه های چون PSPICE, PSCAD, EMTP را کسب کرده اند. چنین برنامه های شبیه سازی به مهندسین اجازه می دهند تا مدل سیستم الکترونیکی و سیستم کنترل را تهیه کرده و دو سیستم را کامل کرده و تاثیرات تغییرات را در طرح و کنترل سیستم مشاهده کنند. اداره نیروی تبدیل پشتیبان و استدلال کننده ATP بوده که نسخه عمومی EMTP می باشد.

مقاومت از پیش تعبیه شده (افزایشی و استاندارد):

برای هر سیستم، خلاصه های ترانس نمونه را ارائه می دهیم. از وقتی که این طرح به اثبات رسیده، ما روی مورد برتر ترانس های جهت یابی تمرکز می کنیم. برای هر مورد، ترانس های جهت یابی را برای اولین صفحه خازن و نتایج آن را برای جهت یابی دومین صفحه خازن بعد از اینکه اولین صفحه خازن تقریباً شارژ شده نشان میدهیم. جزئیات حداکثر جریانات، تناوب حلقه ای و حداکثر ولتاژ، برای هر قسمت از پیشامد جهت یابی به وجود میآیند. طرح عمومی برای مدل CASPOC در زیر ترسیم شده است. مدل های مختلف با تغییر پارامترهای ترکیب و کلیدهای زمان شکل می گیرند.

شکننده عرضی صفر:

سیستم های کنترل جدید در تلاشند که بتوانند کنترل صریح ومکرر را با دقت در لحظه ای که تماس های (برخوردها) جهت یابی به یکدیگر می رسند را استخراج کنند. تحت شرایط ایده آل، اگر قطب ها  نزدیک به نقطه ولتاژ صفر باشند، هیچ جریانی در ترانس ها به وجود نمی آید. این کار نیاز به زمان دقیق و کنترل ۳ قطب مجزا می باشد. هر توده در کنترل یا باید برای آن سیستم یا سیستم دیگر جبران شود یا به سمت اولین مورد برگشت داده شود. این شبیه سازی ها برای خطای نزدیک، lms به کار میرود. این خطا تنها برای اهداف شبیه سازی به کار می رود و به معنای دلالت بر عملکرد عرضی صفر واقعی هر شکننده یا تأسیس خاص نمیباشد.

عناوینی دیگر از مقاله مقاومت از پیش تعبیه شده در جهت یابی صفحه خازن ولتاژ بالا:

  • جهت یابی تک صفحه و بررسی فرمولی
  • تخمین کلاسیک IEEE
  • سیستم پایه
  • طرح مدل CASCAD
  • بررسی القاگر  و مقاومت تمام وقت و از پیش تعبیه شده
  • اختیارات کنترل صفحه
  • خلاصه مقاله

 

مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش مقاله مقاومت از پیش تعبیه شده صفحه خازن ولتاژ بالا:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 17
قالب: فایل word
توضیحات: فهرست و منبع ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *