مقاله زبان برنامه نویسی LabView

تحقیق و مقاله زبان برنامه نویسی LabView (لب ویو)در فرمت فایل word تهیه شده و در ۲۸ صفحه آماده پرینت میباشد.این مقاله مناسب برای دانشجویان رشته کامپیوتر و فنی مهندسی و برق و الکترونیک میباشد.در ادامه به چکیده هایی از عناوین و متن های تحقیق اصلی میپردازیم . برای تهیه تحقیق از باکس انتهای صفحه اقدام نمایید.

خلاصه ای از متون و عناوین مقاله زبان برنامه نویسی LabView:

آشنایی با  LabView:

مقاله زبان برنامه نویسی LabView یک زبان برنامه نویسی گرافیکی توسعه یافته است که توسط اسناد ملی و به کمک Jeff Kodosky در اواسط تا اواخر دهه ۸۰ ایجاد شده است. برنامه LabView VI، که مخفف ابزار Virtural نامیده می شود. برای ایجاد یک VI، برنامه نویس با استفاده از محیط برنامه نویسی LabView به رابط کاربر با کشیدن و رها کردن اشیاء، و تنظیم آنها را به عنوان مورد نظر. برای اضافه کردن قابلیت های رابط کاربری، نمودار، که شبیه به یک نمودار جریان است “سیمی” با ساختار و توابع مختلف است. بنابراین، در بسیاری از برنامه های LabView، هیچ خط کد نوشته شده است، از قابلیت های این برنامه است که توسط نمودار ارائه شده است. LabView به این دلیل است که به نام یک زبان برنامه نویسی گرافیکی است.

یکی دیگر از مزیت های LabView  این است که آن را از نزدیک بسیاری از کارت پردازش از سازهای ملی در دسترس است. فروشندگان دیگر نیز در ساخت کارت هستند که سازگار است. کارت محکم به سیستم LabView غیر معمول آن است که به جمع آوری داده ها را در عرض چند ساعت از دریافت کارت های جمع آوری داده ها را در پست الکترونیکی همراه است.

LabView
LabView

نمودار سیم کشی مبدل:

پس از تمام اتصالات لازم، از طریق LabView فشار ایجاد می شود. به عنوان مثال در ضمیمه نشان داده شده است. کانال ورودی باید با کلیک کردن بر روی کشویی فلش در پانل جلوی بلوک دیاگرام توان به پیکربندی. دنباله زیر را باید دنبال راه اندازی کانال ورودی، بر روی فهرست، ایجاد جدید، حداکثر کانال، ورودی آنالوگ، ولتاژ، برنامه نویس ۴ (PCI-MIO-16E-1، ai0، و در نهایت نام کانال.قبل از مصرف اندازه گیری، مطمئن شوید که فشار باد تایر را افزایش می یابد تا زمانی که است که دقیقا ۲۴ PSI است. سعی کنید فراتر از ۲۴psi به منظور اندازه گیری نیست. نمونه صفحه سوئیچ قدرت نیاز دارد تا در موقعیت ON می شود به منظور اندازه گیری است. VI نیاز دارد تا به منظور استخراج داده ها اجرا شود. فشار باد تایر را ۶۰ PSI تجاوز هرگز.

تجهیزات و روش:

امگا سری PX 303 مبدل فشار به ۴ سیم دم خوک. ۴ سیم شامل یک سیم قرمز رنگ (تحریک +)، یک سیم سیاه و سفید (مشترک)، یک سیم سفید (+ خروجی)، و یک سیم لخت (درن). همه سیم متصل شود در ستون سمت چپ از هیئت مدیره نمونه نشان داده شده با فلش آبی رنگ و قبل از اتصال هر گونه سیم به هیئت مدیره انجمن، نمونه سازی سوئیچ قدرت را در وضعیت خاموش قرار داده شده است. سیم سیاه و سفید است که باید به پین زمین متصل شده است. سیم قرمز را به پین متصل شده است. در نهایت، سیم سفید در پین + ACHO واقع در ردیف بالا قرار داده شده است. سیم لخت باید بیارتباط اطمینان حاصل کرد که آن را نشانی از چیزی تماس بگیرید.  توجه داشته باشید که رنگ از سیم پین که آن را به هیئت مدیره نمونه سازی متصل شده است.

مباحث دیگر مقاله زبان برنامه نویسیLabView :

  • PC مجهز Labview
  •  استفاده از این نرم افزار LabVIEW به کنترل اسیلوسکوپ واقعی و تابع مولد
  • انجام تجزیه و تحلیل با استفاده از LabVIEW مدارهای دنیای واقعی
  • بررسی محیط برنامه نویسی LabView
مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش مقاله زبان برنامه نویسی LabView:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 28
قالب: فایل word

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *