مقاله جامع در مورد UML

تحقیق و مقاله ای جامع درباره یو ام ال یا همان UML مورد بررسی قرار گرفته است. این پژوهش ۲۵ صفحه ای در قالب فایل ورد حتی به عنوان یک پایان نامه در این موضوع میتواند عرضه شود. متن زیر خلاصه ای از عناوین و متون مورد بررسی قرار گرفته در تحقیق UML را شرح میدهد.

چکیده از عناوین و خلاصه ای متون تحقیق UML:

تجزیه وتحلیل به روش UML

به دلیل اینکه بانک یک مکان عمومی است و مردم برای نگه داری از سرمایه خود از این اداره استفاده می کنند به سیستم های کامپیوتری نیاز مند است. در سیستم های دستی مشکلاتی از قبیل کندی انجام عملیات ، گم شدن مدارک ، نا امن بودن مدارک ، بد خطی و … پیش روی ماست ، پس برای رفع این گونه مشکلات سفارش می شود از برنامه های کامپوتری برای پیش بردن کارها استفاده شود .

به همین دلیل برای سرعت بخشیدن در امور بانکی اکثر بانکها روی به خدمات اینترنتی آورده- – اند که با طراحی یک وب سایت و دادن نام و پسورد کاربری به مشتریان متقاضی باعث می شوند مشتری هر زمان و هرجا که به خدمات بانکی نیاز داشت با اتصال به اینترنت امور خود را انجام دهد و همچنین در پیشبرد تجارت الکترونیک نیز استفاده فراوانی خواهند داشت به گونه ای که مشتری دیگر نیاز به بیرون رفتن از منزل خود را نیز برای واریز کردن پول به حساب کسی را ندارد.

 

دلیل استفاده از روش (Rup/Uml)

در طراحی این سیستم از متدولوژی UML استفاده شده است ، به این دلیل که این روش باعث می شود که بتوان کارهای سیستم را به شکل شماتیک در آورد و فهم آن ساده تر شود. با استفاده از این روش کار برای برنامه نویس راحت تر می شود چون در این روش در نمودار USE CASE کارهای کلی سیستم را نشان می دهند که برنامه نویس باید آنها را طراحی کند،

نمودار USE CASE

در این نمودار کارهای سیستم بانک ملی به صورت کلی نمایش داده شده است ، برای مثال مشتری برای واریز کردن پول و دریافت از حساب باید ابتدا یک حساب باز کند که اعمال واریز و دریافت به صورت EXTEND به افتتاح حساب وابسته هستند ، متصدی بانک هم کلیه امور را برای مشتری انجام می دهد که به صورت INCLUDE همه کارها به او وابسته هستند.

UML
UML

برخی نمودار های مورد بررسی قرار گفته با عکس و توضیحات:

  • نمودار CLASS
  • نمودار Sequence
  • نمودار Collaboration
  • نمودار Activity
  • ارتباط بین کلاس ها

دلیل استفاده از بانک اطلاعاتی SQL Server

در کشور ما به دلیل سادگی زبان SQL SERVER  اکثر برنامه نویسان پایگاه داده به این زبان روی آورده اند و با این زبان پایگاه داده های خود را طراحی می کنند ، پایگاه داده SQL این حسن را دارد که در ایران برنامه نویسانی که به این زبان کد نویسی می کنند زیادند و می توان برای گروه طراح از بهترین کد نویسان استفاده کرد. با توجه به قدرتی که زبان SQL دارد می توان امنیت بهتری بر سیستم ایجاد کرد…

تست و نگه داری:

برای انجام این مطالعات سیستم باید یه مرحله اجرا وارد شود تا کاربر بدون هیچ مشکلی جزء اطلاعات کاربری بتواند با این سیستم کار کند ، یعنی کاربر کلیه خدمات درخواست شده خود را انجام دهد و از نظر برنامه نویسی سیستم هیچ مشکلی نداشته باشد . با این فرض که سیستم ما یک سیستم شبیه سازی شده از بانک می باشد ، در نتیجه یک کاربر فرضی با سیستم کار کرده و تمامی خدمات طراحی شده کارایی خود را به صورت کامل و بدون مشکل نشان دادند.

 

 

 

مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش مقاله جامع در مورد UML:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 25
قالب: فایل WORD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *