مقاله تعادل فشار در شبکه

تحقیق و مقاله تعادل فشار در شبکه ها در فرمت فایل word تهیه شده و در ۵۶ صفحه آماده پرینت میباشد.این مقاله مناسب برای دانشجویان رشته مکانیک و فنی مهندسی بوده و به بررسی جز به جز برقراری تعادل شبکه های امنیتی میپردازد در ادامه به چکیده هایی از عناوین و متن های تحقیق اصلی میپردازیم . برای تهیه از باکس انتهای صفحه اقدام نمایید.

خلاصه ای از عناوین اصلی مقاله تعادل فشار در شبکه ها:

چکیده: تعادل فشار طول عمر شبکه را بالا برده و در انجام عملیات های مختلف که بر عهده شبکه است به آن کمک می کند. Ewirp  به عنوان یک پیشنهاد در این برگه ارائه شده است که می تواند دیدگاه کارآمد تعادل فشار را نمایش دهد. همچنین منابع را بهبود بخشیده و گره های انرژی را افزایش داده و سرانجام کارایی را بسیار زیاد می کند این مدل جدید از تثبیت کننده فشار با چند گذرگاه وزنی که می توانند وزن و فشار را به تعادل برسانند کارمی کند این ارتباط های وزنی روند تکاملی شبکه را بهبود می بخشد. این آنالیزها و نمودارها به عنوان روندی برای نمایش کارایی شبکه های تغییر پذیر استفاده می شود.اصطرلد در تغییر شبکه های adhoc با توجه به تکنولوژی روز و تبدیل آنها به حالت بی سیم برای ابزارهای ارتباطی و انجام بهترین کارایی های شبکه در میان آنها است. کارایی Manet  که بر پایه کاربردهای ابزارهای استفاده در ساختار آن است در موقعیت های مختلف متفاوت است و این خود یک مشکل است که تنها می توان با به تعادل رساندن شبکه های تغییر پذیر آن را حل نمود.

اولا: شبکه های adhoc برای حملات امنیتی بسیار ایمن هستند و در تمامی سیم هایی که از آنها استفاده شده است از این شبکه ها به عنوان یک ابزار قوی امنیتی یاد شده است که امنیت سیستم به طور کامل به آن بستگی دارد.

دوما: منابع مفید و تاثیرگذاری که برای این شبکه های استفاده شده اند می تواند برای تمامی سیستم کارایی داشته باشد تمامی ابزار آلات سیستم را به روز نمایی کند که بتواند حداکثر کارایی را داشته باشند خطور رادیویی در manet زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند به دلیل عدم تعادل آنها و تثبیت نشدن آنها در حین عملیات و کارکرد سیستم.

طول محیط فضایی:

این ناحیه‏ی فضایی شامل SSD است که مسافت سوراخهای فضایی را تا حد زیادی توضیح می‎دهد و بیشتر از دو بار دارای بیشترین زمان انتقال است بنابراین  دو همانند‏سازی و دو انتقال هرگز به صورت همزمان میان تمام اعضا برقرار نخواهد شد. STAMA که دارای بهترین شرایط عملکرد کار است در فرآیندها و مکانیسم های دستی از STAMA مورد استفاده قرار گیرند. همچنین آنالیزهای بالایی مختصال نقاط بدون انطباق را به صورت زیادی نشان می‏دهد. به منظور بررسی گره‏ها عملیات‏های مختلفی در نظر گرفته می‏شود که هر یک از انی عملیات‏ها دارای شرایط ویژه‏ای هستند. ما در بالا برخی از مولفه‏ های این عملیات‏ها را به صورت مختصر بیان کردیم، حروف اختصاصی نوشته شده به نحو کارایی بالایی در فرآیندها دارند اعدادی همانند ۳ نشانگر SRF است و هر یک از اعداد ۹و۱۰ برای بیان مختصات و نشان دادن موقعیت زمان و سوراخ زمان به صورت قابل جایگزینی مورد استفاده قرار می‏گیرند.

تعادل فشار در شبکه
تعادل فشار در شبکه

قسمتهای مختلف سیم و فاکتورهای مورد نیاز برای EWiRP:

فرآیند مسیریابی از فرآیندهای بسیار مهم برای عملکرد سیستم است و اطلاعات می‏تواند به وسیله آن از گذرگاه عبور کند و برای این کار اطلاعات مختلفی مورد نیاز است. برای استفاده از EWiRP فاکتورهای δ وβ وα مورد نیاز است که در شکل ۴ نمایش داده شده‏اند EWiRP برای نمایش داده‏ای مورد نیاز در سیستم از آنها استفاده می‏شود وهمانطور که دیدید برای عملکرد خود به δ وβ وαمورد نیاز است که در قبل گفته شد که هر نماد چه چیزی هستند حال اگر ما بخواهیم یک ارزیابی کلی و منطقی از شبکه داشته باشیم از ۱=δ+β +α استفاده خواهم نمود صورت کامل نمایش داده شد.

EWiRP به صورت کامل سیستم را مورد ارزیابی قرار می‏دهد و ابزارهای همانند aos در این راه به آن کمک خواهند نمود. حالتهای مختلف EWiRP به روند تغییرپذیری شبکه وابسته است. در این روند قسمتهای مختلف شبکه به مینیمم و ماکزیمم تقسیم می‏شوند و به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می‏گیرند که MaxB, MinB نیز بسیار ضروریی است برای این ارزیابی ابزارها و وسایل مورد نیاز و تأثیرگذار برای قسمتهای مختلف شبکه و خطوط ارتباطی که برای دستیابی به هدف شبکه‏های متغیر نیاز است تا کنون بیان شده‏اند. حال نحوه عملکرد شبکه را در انتقال پیام بیان می‏نماییم EWiRP از سری ابزارهای اساسی در روند شبکه‏های متغیر استکه در بیان حالات ارباطی مختلف با استفاده از مؤلفه‏های خودش به کمک بسیار می‏کند.جدولهای ارتباطی در شبکه همانند چند گره هستند که در میان خطوط مختلف شبکه فرار دارند و پیامها برای انتقال از میان این گره‏ها پرش می‏کند و این کار به صورت متوالی انجام می‏شود.

نتایج و یافته‏ های مهم EWiRP:

آنالیزها و سناریوهای مختلف درباره عملکرد EWiRP بیان شده است که هر یک تا حدودی ویژگی های این سیستم را معرفی کرده‏اند و همگی آنها نمایانگر مولفه‏ های مختلفی که در گذرگاه‏ های سیستم قرار دارند هستند. این مؤلفه‏ ها به صورت اجزایی هستند که در عین عملکرد جداگانه دارای همبستگی مفید و تأثیرگذار در شبکه‏‏های متغیر هستند.در این مقاله قراردادهای نمادینی از روند انتقال پیام در شبکه ‏های متغیر بیان شد. حال در جمع‏بندی نهایی به این نتیجه می‏رسید که EWiRP از مؤلفه‏ های اصلی شبکه‏های متغیر بوده و با استفاده از QOS عملکرد خود را در سیستم احیا می‏کند و تمامی این عملکردها نیازمند یک منبع انرژی پرقدرت هستند که این انرژی از فاصله میان گره‏ هاو با استفاده از DSDV,AODV ایجاد می‏شود.چون گره‏ ها دارای مکان ثابتی نیستند پس تغییر مکان آنها به گذرگاهی دیگر انرژی آنها نیز تغییر می‏کند. همگی این مورد گفته شده با استفاده از راه‏ حل‏ هایی DF مفید بوده و کیفیت را بالا می‏برد حتی در زمان کاهش DF.

دیگر مباحث و عناوین مقاله تعادل فشار در شبکه:

  • موقعیت بر اساس پخش برنامه‏ای TDMA
  • برای شبکه‏ های متغیر AD-HDC با گره ‏های سودمند.
  • بررسی عملیات STAMA
  • نتایج آزمایشی و محاسباتی
  • شرایط مرزی در سطح تماس مایع-جامد
  • میزان چسبندگی موثر سیال وابسته به روند جریان استو
  • حالات پرش ماشین
  • آنالیز پرش بالیی STDMA
  • بررسی محاسباتی و آزمایشی شبکه ها
  • ….

 

 

مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش مقاله تعادل فشار در شبکه:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 56
قالب: فایل word

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *