مقاله بانکداری نوین رشته حسابداری

بحث هاي مربوط به قوانين جديد مربوط به حفاظت از شبكه هاي اطلاعاتي به نوبه ي خود، دست كم در آمريكا، باعث رونق داد و ستد شركتهايي شده است كه خدمات حفاظت از شبكه ها را ارائه مي دهند . در اين زمينه ، اين موضوع نيز به عنوان يك چالش، پيش روي شركتهاي بزرگ قرار گرفته كه تا چه اندازه مي توان چنين فعاليتي را به دست نيروهاي بيرون از شركت سپرد يكي از شركتهاي بزرگي كه در زمينه واگذاري خدمات مراقبت از شبكه هاي اطلاعاتي خود به شركتهاي ديگر ، گام برداشته ، شركت “ MERRILL LYNCH AND CO.“ است .مقاله بانکداری نوین رشته حسابداری در 53 صفحه فایل ورد میباشد.

چالش هاي بازاريابي :

يكي از اين چالش ها ،كه مي توان آنرا “ چالش هاي بازاريابي بانکداری ” ناميد ، به استفاده از آدرس پست الكترونيك مشتري براي ارسال مرتب “ اطلاعات بازاريابي ” يا به گونه اي ساده تر اطلاعات تبليغاتي، براي‏وي، مربوط مي شود .اين اطلاعات بر دو گونه است ، اطلاعات مربوط به خود بانك يا اطلاعات مربوط به شخصثالث ، ضمن آنكه اين بحث حقوقي مطرح است كه اولاً چگونه مي توان بدون اجازه مشتري نسبت به اين كار اقدام كرد و ثانياً آيا بانك تا چه اندازه مجاز خواهد بود آدرس پستالكترونيك مشتري خود را در اختيار شخص ثالث قراردهد ؟البته انجام اين نوع كارها قبل از ظهور اينترنت هم، در ميان به ويژه شركتهاي گوناگون آمريكايي از جمله نشريات معمول بوده تا ليست مشتركين خود را در ازاي دريافت مبلغي ، در اختيار صاحبان كالا و خدمات ديگر قرار دهند تا آنها اطلاعات بازاريابي و تبليغات خود را براي آنها پست كنند .از لحاظ حقوقي نيز قبل از اين اقدام ، در مورد دريافت اجازه مشتركين يا مشتريها به دو گونه عمل مي شد ، يكي هنگام تكميل فرم اشتراك ، در پائين برگ يا فرم اشتراك قيد مي شد كه نشريه يا موسسه آدرس مشترك و يا مشتري را در اختيار اشخاص ثالث براي فعاليت هاي بازرگاني قرار خواهد داد و ديگر آنكه در برخي مواقع از مشترك يا مشتري به اين منظور كسب اجازه مي‏شد. اما ظهور بانكهاي ON-LINE و داد و ستد مالي ، اين شبهه جديد را مطرح مي كند كه در صورت در اختيار گرفتن آدرس مشتريها در اختيار اشخاص ثالث ، خطر لورفتن واژه عبور ، نام كاربر و ساير اطلاعات شخصي مشتري ، افزايش پيدا كند . به هر حال ، اين موضوع ، ابعاد حقوقي خاصي دارد كه به تدريج بايد مطرح و براي آن چاره‏انديشي ‏شود.

بانکداری
بانکداری

رونق داد و ستد شركتهاي ارائه كننده خدمات حفاظتي :

بحث هاي مربوط به قوانين جديد مربوط به حفاظت از شبكه هاي اطلاعاتي بانکداری به نوبه ي خود، دست كم در آمريكا، باعث رونق داد و ستد شركتهايي شده است كه خدمات حفاظت از شبكه ها را ارائه مي دهند . در اين زمينه ، اين موضوع نيز به عنوان يك چالش، پيش روي شركتهاي بزرگ قرار گرفته كه تا چه اندازه مي توان چنين فعاليتي را به دست نيروهاي بيرون از شركت سپرد يكي از شركتهاي بزرگي كه در زمينه واگذاري خدمات مراقبت از شبكه هاي اطلاعاتي خود به شركتهاي ديگر ، گام برداشته ، شركت “ MERRILL LYNCH AND CO., “ است كه قرارداد چند ساله اي را به اين منظور با شركتي بنام ” VERISIGN” منعقد كرده است .مدير بخش امنيت اطلاعات شركت “ MERRILL LYNCH AND CO., ” در توجيه علّت واگذاري مراقبت امنيتي از شبكه هاي اطلاعاتي شركت خود به يك شركت ديگر اعتقاد دارد.

هندوستان ، كعبه آمال بانكهاي بين المللي:

همچنين در اين رابطه مسايل گوناگوني به ميان مي آيد . از جمله در مورد انتقال پاره اي فعاليت هاي بانکداری آمريكا به چين ، نگراني از بابت حفاظت از حقوق مالكيت فكري، يكي از مسايل بازدارنده است . در ميان كشورهايي كه بانكهاي آمريكايي ، انتقال فعاليت ها را به آن مفيد مي دانند ، هندوستان را مي‏توان نام برد كه به دليل دستمزد پائين و وجود نيروي كار تحصيل كرده مسلط به زبان انگليسي ، جاذبه‏هاي فراواني ايجاد مي كند ، گرچه كانادا نيز مي تواند در اين زمينه قابل تأمل باشد . يكي از شركتهايي كه اقدام به جابجايي كرده ، شركت “ LIVEBRIDGE ” واقع در پورتلند ايالت “ اورگون” است كه مركز تماس ( CALL CENTER ) خود را به دهلي انتقال داده است اين شركت ، ساختماني سه طبقه به مساحت 75000 فوت مربع براي 800 تن پرسنل خود در دهلي تدارك ديده و كليه فعاليت هاي مربوط به آمريكاي شمالي خود را به آنجا برده است .اين فعاليت ها از جمله فعاليت هاي دسترسي آماري به سيستم هاي مبتني بر “ WEB “ ، مسيريابي تلفنها و نظير آنها را شامل مي شود .

فهرست مطالب مقاله بانکداری نوین رشته حسابداری:

 • احراز و اعتباربازار داغ انواع نرم‏افزارها
 • 300000 سرقت هويت ظرف كمتر از سه سال
 • بهره‏گيري از تكنيك هاي روابط عمومي
 • كم كاري روابط عمومي ها
 • دسترسي غير مجاز به نام كاربر و واژه عبور
 • 50تا 500 دلار جريمه از دست دادن واژه عبور
 • اهميت كيفيت و درستي اطلاعات
 • 611 ميليارد دلار خسارت “پست” در سال 2002
 • افشاي اجباري لورقتن اطلاعات امنيتي از سوي بانكها
 • 50 قانون مختلف براي 50 ايالت
 • رونق داد و ستد شركتهاي ارائه كننده خدمات حفاظتي
 • لزوم پاسخ 15 دقيقه اي و اصلاح 30 دقيقه اي
 • انتقال نيروي انساني و كارها به خارج از كشور
 • هندوستان ، كعبه آمال بانكهاي بين المللي
 • تلاش بازدارنده برخي ايالتهاي آمريكا براي جلوگيري از فرار سرمايه
مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش مقاله بانکداری نوین رشته حسابداری:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 53
قالب: فایل word

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *