فرمول اتوماتیک کردن همیاری کامپیوتر جهت طراحی قطعات ماشین

 

یک فرمول آنالیزه شده برای طرح اتوماتیک شده از قسمت های مکانیکی و گردآورنده ها در محیط طراحی کامپیوتری نشان داده شده است. فرمول حاضر در این نوشته و بیان شده توسط مثالهای عددی از ارزش هدف عمومی فرمول و کد کامپیوتری تجربی را برای حساب کردن پارامترهای طراحی بعد از تولید یک تنوع در طرح اصلی به اثبات می رساند. اگر چه در درجات تولیدش، روش و کد تجربی بر اساس سیستمهای CAD برای دست یافتن به هدف طراحی اتوماتیک به کار برده می شود.

فرمول

نشان داده شده است که این فرمول از پارامترهای طراحی برای تبعیت از پراکندگی های طرح مشتق می شود. این موانع از بردارها و مبداهای جهت یابی شده به عنوان متغیرهای مشتق می شوند. تنوعات این بردارها و مبداهای پیشرفت داده شده اند. نشان داده شده که  مبدا Jacobian در فضای Cartesian به فضای هماهنگ پیوند تغییر مکان می دهد. استفاده از هماهنگی های عمومی مربوطه در فرمول شکسته برای پیروی از تنوعات مختلف ساده شده اند. به همین خاطر بیشتر متغیرها از معادلات به وجود می آیند، روش تضاد MOORE برای حساب کردن ترتیب گردآوری در اینجا و طراحی دوباره قسمت به اجرا در می آید. نتایج آلگوریتم های عددی ما با استفاده از دو مثال فضایی نشان داده شده اند. زمانی که در اینجا اولین اجرای روش سیستماتیک CAD اتوماتیک شده نشان داده  می شود، ما بعضی از مشکلات به وجود آمده در طی توسعه این روش را در نظر می گیریم. به منظور داشتن یک متصدی پنهانی از کدی که برای مصرف کننده قابل دیدن باشد،این مسئله مهم است که سطح میانی مصرف کننده را پیشرفت بدهیم تا ما یافته های KAD را به موانع جنبش(Kinemal ) تبدیل کند. زمانیکه این قسمت از تحقیق واضح است و می تواند برای توسعه حاضر باشد، این تیم تحقیقاتی هنوز همانند یک سطح میانی توسعه نیافته اند. ما یک روش سیستماتیک سالانه داریم که اهداف ۳D را به یک مکانیسم تبدیل می کند، بنابراین موانع و محدودیت ها جایگیری می شوند و اتصالات (پیوندها) تعریف می شوند. مشکل دیگری که در زمینه رسیدگی به تحقیق وجود دارد،دسترسی به حل کامل موانع یا (Kinemal ) به صورت هم زمان می باشد. وقتیکه ما معرفی کرده ایم متضاد MOORE  را به عنوان یک روش کافی، رباطی بودن روش هنوز با حل کننده های دیگر مقایسه نشده است. به هر صورت، این روش از هیچ یک  از فرمول های دقیق ما برای تبعیت از یک حل  کننده مناسب برای مشکل جلوگیری نمی کند. روش نشان داده شده برای ساکن های حاضر، در یک محیط (CAD) سه بعدی قابل دسترس شده است.

کامپیوتر
کامپیوتر

حل کننده MOORE-PENROSE:

برای دادن یک تخمین ابتدایی که عملکرد مانع را ارضا نمی کند.   (معادله ۲۹-۳۲) از تضاد MOORE-PENROSE برای رسیدن به یک گردآوری مقدماتی استفاده می شود و معادله بالا به طور هم زمان برای حل و تصحیح      به کار برده می شود. از آنجا که Jacobian به صورت مجذور نمی باشد. مشکل تبعیت از یک ترتیب گردآوری با استفاده از تضاد MODR در یک الگوریتم تکراری می تواند حل شود. شروع کردن با یک حدسی مقدماتیq ، هماهنگی های معمول جمع آوری شده توسط این ارزیابی حساب میشود.

مباحثی دیگر از مقاله:

  • نمونه اتصال چهارجانبه فضایی
  • ضریب موقعیت اتصالی تقریبی و چرخشی
  • بررسی فرمول ریاضیات
  • – نظریه نقشه برداری و مدلینگ
  • حل کننده های عمومی (کلی
مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش فرمول اتوماتیک کردن همیاری کامپیوتر جهت طراحی قطعات ماشین:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 20
قالب: فایل word

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *