مقاله سیستم های قدرت الکترونیک

در این تحقیق یک توپولوژی نو برای یک single- phase تعمیرکار و ولتاژ دینامیکی (  DVR ) تعادل حالت گذرا ولتاژ در کاربرد و روش تقسیم کاری single phase . این توپولوژی dc-link  به عنصر سازنده ی انرژی (ذخیره) نیازی ندارد. توپولوژی برنامه ریزی شده یک ساخت ساده دارند و میتوانند خسارت نیز بدهند. به نمونه های زیر توجه کنیم:حالت های گذرا مثل ( ولتاژ افت بدهد هارمونیکها و لرزش تصویرها را متورم بکند). این توپولوژی مشکلی در در متعادل و تامین کردن انرژی لازم در مدت زیاد توسط شبکه مواجه نخواهد شد. توپولوژی برنامه ریزی شده به آسانی به N-phase که عبارت اند از: سیستمهای    three-phase    که مبنی بر همان اصل است و از عمل طولانی بر خوردار است. در  n-phase   سیستمها ولتاژ افت میکند و تلاطمهای ساخته شده به طور صحیح و بدون توجه به عمل متوازن یا نا متعادل شده میتواند. مقاله سیستم های قدرت الکترونیک درقالب فایل ورد آماده برای ویرایش و پرینت میباشد.

مقدمه:

یک روش کنترل جدید هم برای راهنمایی ac/ac مبدل در توپولوژی برنامه ریزی شده است که قصد دارد نتایج و شواهد تجربی تاثیر توپولوژی برنامه ریزی شده و روش کنترل آن در استرداد ولتاژ  recently  معرف یک شماره افزایش یافته ی بارهای حساس یک پارچه در سیستم نیز و دی الکتریک بوده اند را بررسی میکند.نتیجه میگیریم که نیاز بریی کیفیت قدرت نوسان زیاد و پایداری ولتاژ به طور معنا دار و مشخصی افزایش یافته است. ولتاژ تاثیرات گذرا را مثل نقطه بار و رعد و برق و غیره. موقعیتی که این حالت نشان میدهد باعث تقسیم توان میشود dvr  در آن مشخص نشان میدهد به طوری که شماره ی یک ، یک SERIES- CONECTED    ساخته شده که از ترانس تزریق و یک معکوس کننده ی منبع ولتاژ و یک صافی توان خروجی معکوس کننده به وسیله ی ذخیره سازی انرژی حالتDC-LINK  وصل میشود.در اصل DVR ولتاژ را از مقدار لازم و زاویه ی انحراف فاز با فشار وارد میکند و در سری جریان مستقیم با مستقیم دامنه ی مناسب نوسان و شکل موج برای ولتاژ بار موقع ای که ولتاژ در آن اختلال به وجود آید اصلاح میکند با ایجاد پیچش نموده شود .توپولوژی های زیادی برای کنترل و راه اندازی برای کنترل و راه اندازی برای روش هایDVR  بوده اند که به دو صورت کلی طبقه بندی میشوند. گروه بندی اول از توپولوژی های ارائه شده AC/DC/ACدر سیستم انتقال مصرف میکنند. در این روش ها ولتاژ  DCلازم است توسط یک ترانس از شبکه فرعی منبع یا بار فرعی از طریق آن فراهم شود.

یک سو سازی:

دومین طبقه ارائه شده در  DVR انرژی لازم برای تعادل ولتاژ در خازن عبارت اند از: ولتاژ DC ذخیره شده در خازن مثل ( LOUDLELA ) و جریان داشتن آهن ربا از طریق باتری که از اسید سربی ساخته شده یک معکوس کننده شناخته میشود .در هر گروه بندی از توپولوژی های آن مهم و با یک خازن بزرگ در DC LINK وصل میشود. قیمت این خازن DC LINK  زیاد است و به خاطر هزینه ی بالا کاربرد آنها محدود میشود . توپولوژی ها  DVR  انرزی را ذخیره میکنند و به انرژی ذخیره شده نیازی ندارند. و یک افت انرژی که به حد صفر میرسد میتواند باعث خسارت  در شبکه شود و آن را از تعادل خارج کند.این رویکرد قادر نیست تغییرات ولتاژ را اصلاح کند و باعث خسارت زیادی به شبکه میشود و نیز هارمونیکی راکمتر نمیکند.یک توپولوژی ارائه شده در مبدل مستقیمAC/AC   مصرف میشود و در نتیجه آن هیچ سیستم       متصل نداریم. در این روش حاشیه های تعادل به %۲۵ محدود شده و افت ولتاژ به %۵۰ میرسد و یک ریگلاتور ولتاژ مستقیم  AC/AC انتقال انرژی میکند و میتواند باعث ایجاد اختلال در ولتاژها شود. در کنترل این روش اندازه گیری را بر اساس یک مبنا حساب کرده و محاسبه RMS  حداقل نصف زمان سیکل فاصله نیاز دارد بنا براین حداقل در اول و آخر نصف دوره زمانی حالت گذار دستگاه تعادل کننده نمیتواند این عمل را انجام بدهد. یک توپولوژی برای یک DVR ارائه شده بود که مبدل ماده ی اصلی را به صورت غیر مستقیم مصرف میکند این توپولوژی ذخیره ی چرخ لنگر را بر عهده دارد. کاهش ولتاژ   Anced توانایی ای تحقیق را نداشت.

الکترونیک
الکترونیک

یک توپولوژی چند سطحی کاربرد DVR ولتاز زیاد با ذخیره انرژی DC ارائه شده است. در این متن ANEW TOPOLOGY   ارائه شده برای یک SINGLE-PHASE    است که خسارت بدهد. چند نمونه از این تصادفات عبارت اند از: افت میکند هارمونیک ها و لرزش تصویرها بدون کاربرد DE LINK متوقف میشود یک روش کنترل برای مصرف AC/AC مبدل به SINGLE PHASE   ارائه شده است. نتایج و شواهد تجربی نمونه های DVRبرنامه ریزی شده و روش کنترل آن دراسترداد ولتاژ را بررسی میکند. عدد توپولوژی برنامه شده (۲) که نمایش یک توپولوژی یک DVR برنامه ریزی شده است که تشکیل شده از توپولوژی برنامه ریزی شدهSINGLE PHASE  راهنمای AC/AC مبدل یک اعتبار اسنادی LOW-PASS صافی با مقاومت مستهلک R یک ترانس تزریق با یک نسبت ( دوران N:N1 )  و یک کلید میانبر برای صافی کناری که بوسیله یک Z برنامه ریزی شده در تغییر شکل ولتاژ کنترلهای DVR ولتاژها در عرض بار بوسیله ی کنترل نمودن بزرگی ولتاژ تزریق شده است VING کاهش ولتاژ تزریق شده توسط SERIES-CONECTED ترانسفورماتور تزریق شده در مرحله ای با ولتاژ  PCC   (Vpcc)میباشد اما در صورت افت ولتاژ تزریق شده ۱۸۰ با ولتاژ PCC تفاوت دارد .در کارکرد طبیعی ترانسفورماتور BY PASSING  تعویق Sb و سپس هر کدام از S1 و  S3(اهم) و S2و S4 است) روشن شده است.در یک هجوم ولتاژ پر تعویض کنار گذر که خاموش شده است در آن وقت مبدل تحت کنترل است که افزایش ولتاژ به وسیله تزریق کردن ولتاژ تحت کنترل ترانسفورماتور تزریقی خسارت میدهد مبدل به کار رفته به شبکه و مستقیما با نه DC-LINK متصل نشده است.

مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش مقاله سیستم های قدرت الکترونیک:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 10
قالب: فایل word

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *