مقاله ریکلوزر خلاء سه فازی رشته مکانیک

این متن نظرهای کاربردی برای ریکلوزر خلاء سه فازی ر ارائه می دهد. زمانی که برای سوییچینگ بانک خازن استفاده می شود . برای مشخص کردن عملکرد ریکلوز آزمایشات در و آزمایشگاه انجام شد: CEPEL در برزیل و مرکز تکنیکی تومان A ادیسون متحده آمریکا. شروع آزمایش حاوی دو بانک خازن می شود: یکی ثابت است و دیگری به وسیله ی ریکلوزر سوییچ می شود. روش و نتایج آزمایشات برای هر دو مورد مطرح شده. مقاله ریکلوزر خلاء سه فازی رشته مکانیک در قالب فایل ورد آماده برای ویرایش و پرینت میباشد.

ریکلوزر خلاء سه فازی

این متن تحلیل ولتاژ اضافی ثبت شده در طول آزمایش را نیز در بر می گیرد و راهنمایی هایی برای طرح های بانک خازن ارائه می دهد تا از این نوع ولتاژ اضافی هنگام سوییچنگ بانک جلوگیری  کند.موسسه ی (CEMIG) دارای تأسیساتی است که به بیشتر از ۰۰۰/۰۰۰/۵ مشتری خدمات می دهد. منطقه ای در حدود ۰۰۰/۳۴۸ متر مربع را پوشش می دهد . سیستم آن ها تقریبا ۹/۵ گیگاوات ظرفیت تولید ۱۶۰/۱۳ مایل خطوط انتقال با ولتاژی بالای ۵۵۰ کیلو ولت و ۱۳۰/۱۸۰ مایل خطوط توزیع. CEMIG درخواست سیستم های قدرتی چیک ساز (CPS) برای تعیین این که آیا ریکلوزرهای سه فازی قابلیت استفاده در کاربردهای سوییچینگ خارق را به جای سوییچ های تک فازی که در گذشته استفاده می شدند را دارند که کارایی ضعیفی داشتند

مقدمه :

ایزولاتورهای تک فازی ۱۵KV,630A ، ریکلورز سه فازی ۱۵KV , 5600A رآکتور ۳۰۰A INRUSH و ۱۵KV , 75MH ، ارسترهای تغییر ولتاژ ۱۲KV , LOKA , ZNO رله های حفاظتی نامتعادل قدرت خنثی ، موضعی / اتوماتیک ریموت کنترل

یک مدار کوتاه قدرت در گذرگاه LOA متقارن و ۲۵KAPEAK نا متقارن است. بر اساس این داده CPS یک تحلیل برای تعیین مشخصات عملکرد ریکلوزر برای موقعیت های مختلف سوئیچینگ خازن انجام داد. برنامه ی جانشینی ناپایدار ( گذرا) برای شبیه سازی استفاده شد.پیچیدگی مدل برای بدست آوردن اندازه شدت جریان INRUSH ، بسامدها، طول شدت جریان های INRUSH و حالت ثابت شدت جریان ها انتخاب شد. نتایج نشان داد ریکلوزرهای خلاء سه فازی ۱۵KV , 560A در بعضی کاربرد ها کاملاً رضایتمندانه عمل می کنند.

ریکلوزر
ریکلوزر  خلاء سه فازی

آزمایش در آزمایشگاه COOPER آمریکا

یک آزمایش قدرت شبیه آن چه که در آزمایشگاه CEPEL انجام شد در مرکز تکنیکی توماس A ادیسون آغاز شد. پارامترهای  انتخاب  شده برای آزمایش استاندارد ANSIC37-66 بری کاربرد ۴۰۰A بود. این آزمایش ها شامل ۲۰۰ آزمایش بود: ۴۰۰ آزمایش در ۱۰۰A، ۴۰۰ آزمایش در ۴۰۰ , ۲۰۰A آزمایش در ۴۰۰A.

ولتاژهای و جریان های ریکلوزر ثبت شد. طبق ANSIC37 -66 یک شکاف جرقه دوری  ثبت کننده منبع نصب شد و برای عمل در ولتاژ ۲٫۵P.U. تنظیم شد. هنگام همه ی این ۱۲۰۰ آزمایش هیچ ولتاژ اضافی ثبت نشد.

توجهات هنگام استفاده و  نتیجه گیری:

بر اساس آزمایشات آزمایشگاه، شبیه سازی های کامپیوتری ، و آزمون میدان از سوئیچینگ بانک خازن، توجهات هنگام استفاده و نتایج زیر حاصل شد:

وقتی ترانسفورمرها برای ولتاژ حفاظتی نا متعادل استفاده می شوند، تغییر نوترال و ساخته شدن فلاکس در هسته ی ترانسفورمر هنگام باز شدن خازن می تواند منجر به ولتاژ های اضافی شود. تغییرات نوترال می تواند هنگام بسته شدن و باز شدن خارق رخ دهد.

تغییرات نوترال همیشه هنگام باز شدن اتفاق می افتد حتی اگر سه خازن هم زمان جدا شوند. این به علت جداسازی فازی  است که بر جریانی فشار وارد می کند که همیشه اول از صفر عبور می کند و قبل از دو جریان در قطع می شود و باعث تغییر نوترال و نامتعادل می شود.[ادامه در فایل پایان نامه اصلی]

مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش مقاله ریکلوزر خلاء سه فازی رشته مکانیک:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 11
قالب: فایل word

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *