پایان نامه توریسم و جهانگردی رشته معماری

توجه به توریسم دردهه های اخیر باعث شده که محیط های طبیعی مربوط به توریسم که عمدتاً منابع ثروت کشورها تلقی می شوند، بدلیل استفاده بی رویه رو به نابودی می گذار بدلیل مقابله با این موضوع مسئله اکوتوریسم و حفظ منابع در رابطه با توریسم به بحث مهمی در جوامع بین المللی تبدیل شده است. پایان نامه توریسم و جهانگردی رشته معماری در قالب فایل ورد به همراه منبع اماده برای ویرایش و پرینت میباشد.

معمولاً مهمانداری دو واژه میمانخانه یا مهمان پذیر را تداعی میکند.که امروزه ، پذیرایی از مهمان و گاهی آن را تهیه اقامتگاه یا صنعت هتل داری می نامند و صنعت تامین غذا و نوشیدی که گاهی آن را نیز صنعت پذیرایی مینامند ، شامل مجموعه از تشکیلات و تسهیلاتی می شود که یکی از بخشهای بسیار پویایی صنعت جهانگردی و مسافرت جهانی را تشکیل میدهد . مسافر بر هر کجا که برود نیاز به محلی برای خواب استراحت و غذا دارد . پذیرایی شامل مجموعه ای از تشکیلات خوابگاهی می شود که امکان دارد به صورت استراحتگاههای بسیار مجلل یا حتی تنها محدود به یک تخت خواب معمولی و صبحانه ساده شود .

چکیده پایان نامه توریسم

با توجه به برخی نیازهای ضروری انسان، مانند هوای صاف، تفریح،مسافرت،استراحت و ایجاد و تجهیز مراکزی که بتوانند پاسخگوی این نیازها باشند، و نیز وجود مکان های مناسب در استان فارس با توجه به وجود اقلیمهای گوناگون در سطح استان با چشم اندازها و توان بالقوه و به خصوص قرارگیری شهرستان شیراز به عنوان یکی از پتانسیل های گردشگری در سطح این استان، پیشنهاد و طراحی هتل در این منطقه مورد نظر توصیه می شود. [ادامه متن در فایل اصلی پایان نامه توریسم]

مقدمه پایان نامه توریسم و جهانگردی

تقاضا و تمایل برای گردشگری با انگیزه های مختلف به منظور تفرج، زیارت ، تجارت در تمامی جهان با سرعت بار نکردنی در حال افزایش می باشد.بالا رفتن سطح در آمد ،افزایش ایام فراغت ، تغییرات و نگرش های جدید به مفاهیم زندگی و ضرورت تماس های بین المللی و غیره ایجاب می کند که گردشگری به شدت توسعه و گسترش یابد.

پایان نامه توریسم
پایان نامه توریسم

در دوران ما جهانگردی به یک واقعیت مهم اجتماعی تبدیل شده و پاسخی است به نیاز فطرت جستجوگر انسان ، کشف اسرار و حقایق زندگی دیرینیان ، آشنایی با فرهنگ ملت ها و لذت بردن از مواهب خدادادی سرزمین ها و بلاد دیگر ، گریز از زندگی پر هیاهو و پر طمطراق شهری و ….. گردشگری در دوران ما به یک فعالیت عظیم اقتصادی بدل گشته است و کشورهای مختلف جهان … [ادامه متن در فایل اصلی پایان نامه توریسم]

مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش پایان نامه توریسم و جهانگردی رشته معماری:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 156
قالب: فایل word

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *