تحقیق قرارداد مسیر یابی کارآمد adhoc

چکیده: تعادل فشار طول عمر شبکه را بالا برده و در انجام عملیات های مختلف که بر عهده شبکه است به آن کمک می کند. Ewirp  به عنوان یک پیشنهاد در این برگه ارائه شده است که می تواند دیدگاه کارآمد تعادل فشار را نمایش دهد.

همچنین منابع را بهبود بخشیده و گره های انرژی را افزایش داده و سرانجام کارایی را بسیار زیاد می کند این مدل جدید از تثبیت کننده فشار با چند گذرگاه وزنی که می توانند وزن و فشار را به تعادل برسانند کارمی کند این ارتباط های وزنی روند تکاملی شبکه را بهبود می بخشد. این آنالیزها و نمودارها به عنوان روندی برای نمایش کارایی شبکه های تغییر پذیر استفاده می شود.

تحقیق قرارداد مسیر یابی کارآمد، نو و دارای وزن برای تعادل رساندن فشار در شبکه های تغییر پذیر در قالب فایل ورد آماده برای ویرایش و پرینت می باشد.

قرارداد مسیر یابی کارآمد

اصطرلد در تغییر شبکه های adhoc با توجه به تکنولوژی روز و تبدیل آنها به حالت بی سیم برای ابزارهای ارتباطی و انجام بهترین کارایی های شبکه در میان آنها است. کارایی Manet  که بر پایه کاربردهای ابزارهای استفاده در ساختار آن است در موقعیت های مختلف متفاوت است و این خود یک مشکل است که تنها می توان با به تعادل رساندن شبکه های تغییر پذیر آن را حل نمود.

مقدمه

اولا: شبکه های adhoc برای حملات امنیتی بسیار ایمن هستند و در تمامی سیم هایی که از آنها استفاده شده است از این شبکه ها به عنوان یک ابزار قوی امنیتی یاد شده است که امنیت سیستم به طور کامل به آن بستگی دارد.

دوما: منابع مفید و تاثیرگذاری که برای این شبکه های استفاده شده اند می تواند برای تمامی سیستم کارایی داشته باشد تمامی ابزار آلات سیستم را به روز نمایی کند که بتواند حداکثر کارایی را داشته باشند خطور رادیویی در manet زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند به دلیل عدم تعادل آنها و تثبیت نشدن آنها در حین عملیات و کارکرد سیستم.

کارهای وابسته:

  • مشکل چرخه همیلتون برپایه طراحی مشخص بوده و به حالت اعضای گروه طراحی بستگی دارد.
  • یک حالت خود سازمانی با قدرت خیلی کم طراحی شده که زمانی که سیستم به فاصله نیاز داشت بتوانند فاصله مورد نیاز را در میان گره ها ایجاد نماید و کاربرد آنها را بالا ببرد.
  • قرارداد مسیریابی QOS از مهمترین عملکردهای این شبکه است که برای به تعادل رساندن آن نقشی محوری برعهده داشته و می تواند شبکه را کاملا به تثبیت برساند.
  • تثبیت فشار از اساسی ترین قسمت های شبکه مسیریابی بوده و از آن برای ایجاد شرایط مسیر یابی امن در شبکه استفاده میشود و معمولا برای این کار از قراردادهای AOMDV استفاده می شود.
  • استراتژی های شبکه و نحوه هدایت عملکردهای آن ازمهمترین قسمت های شبکه مسیریابی است که در شبکه های جدید مسیر یابی باید به صورت خودمحور انجام شوند و به نهایت کارایی برسند. حال برای دستیابی به این هدف بزرگ نیاز است که اقدامات اساسی در طراحی این شبکه ها اندیشیده شود تا حدالااکثر کارایی را داشته باشند.

هرچه که تغییرات توپولوژی اعنال شود و سیستم به طور متوالی به روز رسانی شود کارایی سیستم بالا می رود و در غیر این صورت سیستم ترمیم شده و برای رویارویی با مشکلات جدید و مختلف کارایی لازم را نخواهد داشت پس لازم به ذکر است که به روزرسانی شبکه های مختلف برای انجام کارهای آنها و کمک به کار گره ها خیلی مهم است .

پرامترهای استفاده شده:

تحقیق برای یافتن چندین راه برای به تعادل رساندن شبکه ها نشان داد که برای استفاده از EWIRP پرامترهایی لازم است که در ادامه آنها را ذکر خواهیم نمود.

نیاز بیکان B-Req همانطور که در شکل a نمایش داده شد برای قسمت داخلی پخش قابل اهمیت است و دارای گذرگاه های ویژه ای برای انجام کارهای خود است. تکرار بیکان همانطور که در قسمت b شکل ۱ نشان داده شد دارای اهمیت است برای داخل گره شدن جدول  RNR که ابزاری برای نمایش موقعیت گره ها است. در قسمت F شکل ۱ نمایش داده شده است و نیازهای خود را از گره های مجاور تامین می کند. بعد از آنالیز قسمت های مختلف می توان فهمید که هر قسمت به طور جداگانه توانایی به روز رسانی و وفق دادن خود را با شرایط دارد. هشدار Msg به عنوان یک علامت برای اختلال در سیستم است و در صورت عدم کارایی مناسب سیستم به صدا در می آید.

مسیر یابی
مسیر یابی

طول محیط فضایی

 

این ناحیه‏ی فضایی شامل SSD است که مسافت سوراخهای فضایی را تا حد زیادی توضیح می‎دهد و بیشتر از دو بار دارای بیشترین زمان انتقال است بنابراین  دو همانند‏سازی و دو انتقال هرگز به صورت همزمان میان تمام اعضا برقرار نخواهد شد. STAMA مسیر یابی که دارای بهترین شرایط عملکرد کار است در فرآیندها و مکانیسم‏های دستی از STAMA مورد استفاده قرار گیرند. همچنین آنالیزهای بالایی مختصال نقاط بدون انطباق را به صورت زیادی نشان می‏دهد. به منظور بررسی گره‏ها عملیات‏های مختلفی در نظر گرفته می‏شود که هر یک از انی عملیات‏ها دارای شرایط ویژه‏ای هستند.

کانال- حالات پرش ماشین

پاین بخش نشان می‏دهد که چگونه گره‏ها را معرفی نماییم چه آنها سودمند باشند یا نباشند برای انجام خواسته‏های TDMA. هر گره می‏تواند در هر زمانی سودمند باشد. این می‏تواند در هر یک از موارد زیر اتفاق بیفتد.

(a یک گره به بالای قسمت بالایی حرکت نماید، یا

(b یک گره به صورت ناگهانی به هوا پرتاب شود.

(C در هر یک از حالات چه کاری انجام دهیم.۴

نتیجه گیری:

ما STDMA  را ارئه کردیم و شرایط و موقعیتهای بر پایه‏ی بخش برنامه‏ای و قرار داده را برای تمامی موارد بیان نمودیم. نشان دادیم که آنها به وسیله نوعی از ۲ پرش گارانتی شده‏اند. سرانجام ما نشان دادیم که گره‏های انتقالی هم می‏توانند سودمند باشند و هم می‏توانند سودمند نباشند. ولی هر دو نوع برای شبکه‏های متغیر مورد استفاده قرار می‏گیرد و با هدف برنامه‏ریزی برای اهداف TDMA مسیر یابی مورد استفاده قرار می‏گیرد.

با افزایش توجه ها به توسعه سریع‏تر و بهتر ابزارهای بیوشیمی و آنالیز آنها، سیستم نانو جریان سیستم مسیر یابی جریان همگن توجه زیادی را جلب خود نموده‏اند در سالهای اخیر، در سیستم نانو سطح در مقدار صدا به مقدار زیادی افزایش یافته است. و معادلات زنجیره‏ای می‏تواند به راحتی با مولکول‏های جاری ترکیب شوند. فشار سطحی و نحوه مولکولهایق در جریان باید به صورت دقیق درک شوند. در این بخش ما درباره آنالیز جریانهای ساده مانند لنادوجونز بحث می‏کنیم.

مطلب بالا چکیده‌ای از تحقیق و پژوهش اصلی میباشد جهت تهیه نسخه کامل آن از باکس زیر اقدام به خرید و دانلود نمایید
لینک خرید پژوهش تحقیق قرارداد مسیر یابی کارآمد adhoc:
تحویل فوری و خودکار فایل با لینک مستقیم بعد از پرداخت
تعداد صفحه: 57
قالب: فایل word

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *